تاريخ : چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394 | 8:24 | نویسنده : اصغر شیروی

 به نام خدا

دوستاني كه تمايل دارند ميتونند بخشي از فيلم مراسم تجديد ميثاق با شهيد نعمت الله عطافر را از طريق لينكهاي زير دانلود نمايند.

فيلم ها كوتاه و با حجم كم تهيه شده تا تمامي دوستان بتونند اين فيلمها را دانلود كنند.

 

فيلم اول                                  فيلم دوم

 

در ضمن براي ديدن زندگينامه و عكسهاي اين شهيدوالامقام ميتونيد از لينك زير استفاده كنيد.

شهيد نعمت اله عطافر

 

 

 


برچسب‌ها: فيلمشهيدتجديد ميثاق

تاريخ : چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394 | 7:43 | نویسنده : اصغر شیروی

 بسم رب الشهداءوالصالحين

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹

 

 

 


برچسب‌ها: شهيدتصاويرتجديد ميثاقاخبار

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 8 ارديبهشت 1394 | 21:8 | نویسنده : مدیر


اخبار,اخبار سیاسی , اظهارات وزیر کشور در مجلس

حضور وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس در هفته جاری جهت ارائه توضیحات مربوط به سخنرانی دو ماه پیش او- که در آن به وجود پول های کثیف در روندهای انتخاباتی اشاره شده بود- نه تنها از حجم سئوالات مطرح شده نکاست، بلکه موجب ایجاد پاره ای ابهامات جدیدتر شد.
به گزارش میزان پیگیری موضوع ثبت 2814 شرکت با یک آدرس در یکی از جزایر و یا مشترک بودن کد پستی 99 در صد شرکت های ثبت شده در آن جزیره ، اگر چه در سطح اداره ثبت شرکت ها و یا سازمان مالیاتی کشور، جهت رفع کاستی های قانونی ضروری است، اما استفاده وزیر کشور از چنین شاهد مثالی برای اثبات نقش پول های کثیف در فرآیندهای سیاسی کشور به ویژه در سال انتخابات غیرقابل توجیه می نماید.ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 7 ارديبهشت 1394 | 20:29 | نویسنده : مدیر


روزه ی ماه رجب,اعمال مستحبی ماه رجب

رجب ماه بارش رحمت الهى است

 

سالی که گذشت سالی پر از استرس برای همه ما بود سالی که تفاوت چندانی بین تابستان و زمستانش نبود همیشه حرف از کم بودن بارش ها بود و بحران آب، این صحبت ها همه یک طرف و اما دلتنگی ما برای باران و حال و هوای رویای آن یک طرف.

بارش باران روحمان را لطیف می کند از همه غم ها و تنش ها رهایمان می کند و دوست داریم روزها و ساعتها این بارش ادامه داشته باشد.


 ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 7 ارديبهشت 1394 | 20:28 | نویسنده : مدیر


زندگی,درسهای زندگی,مسیر زندگی

ارتباط زمان زندگی و صبر در وقت سختیها خودش را نشان میدهد

 

تحصیل موضوعی باارزش در زندگی و جامعه به شمار میرود. در مدرسه تاریخ انسانیت را به شما آموزش میدهد و کمکتان میکند در زمینه کاری خودتان استاد شده و برای کار کردن در دنیای واقعی آماده شوید. بدون آموزش و تحصیلات خوب، دستیابی فرد به موفقیت های زندگی دچار مشکل خواهد شد.

آموزشهایی که مدرسه و دانشگاه ارائه میدهد، با درسهایی که زندگی به اجبار به شما می آموزد قابل قیاس نیست. زندگی ما را به سمت موقعیتهایی سوق می دهد که خیلی وقتها باعث ویرانی ما میشود اما در عین حال به ما قدرت میدهد.ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 7 ارديبهشت 1394 | 20:20 | نویسنده : مدیر


خواندن درس,مطالعه کردن,عوامل موفقيت در امتحان

امتحان دادن ملاك قضاوت درباره ی معلومات دانش آموزان است

 

در امتحانات هم شاگرد و هم معلم پيشرفت خويش را مي آزمايند و از آنجا كه امتحانات اساس كار ارزشيابي تحصيلي است و از آن براي تعيين موارد قدرت و ضعف تحصيلي دانش آموزشان خواه و ناخواه هنوز نمره هاي امتحاني به كار مي رود و ملاك قضاوت درباره ي معلومات دانش آموزان است پس چه بهتر كه با فراگيري فنون صحيح امتحان دادن، سوابق تحصيلي درخشان و خوبي را از خود به جاي گذاريم.ادامه مطلب