تاريخ : سه شنبه 24 فروردين 1395 | 22:18 | نویسنده : مدیر

چند لحظه به خانواده تان فکر کنید. تک تک اعضا را در نظر بگیرید. اگر قرار باشد به روابط بین اعضای خانواده از 1 تا 20 نمره بدهید، هر رابطه چه نمره ای می گیرد؟


خانواده

آیا خدایی ناکرده رابطه ای دارید که نمره قبول دریافت نکند؟
در رابطه هایی که شما یک سرارتباط هستید، نمره 20 وجود دارد یا نه ؟
بعضی اوقات پیش می آید که نمره واقعی یک ارتباط 10 هم نیست، اما در مقابل فامیل و دوست و آشنا حتی به بالاتر از 20 می رسد!!
مادر و پسر با هم به بدترین شکل ممکن رفتار می کنند ولی در خارج از محیط خانواده جوری وانمود می کنند که هیچ مشکلی وجود ندارد و همه چیز گل و بلبل است.ادامه مطلب
تاريخ : شنبه 14 فروردين 1395 | 21:15 | نویسنده : مدیر

میزان نوشت: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 از مشخص شدن اولویت های حذف یارانه 24 میلیون پردرآمد خبر داد و گفت: دولت مجوزهای لازم برای شناسایی وضعیت درآمدی، هزینه و دارایی افراد را در اختیار دارد.

محمدرضا پورابراهیمی گفت: براساس قانون، یارانه باید به افرادی تعلق گیرد که با میزان درآمد آنها تناسب دارد اما این موضوع در دولت گذشته و کنونی رعایت نشد. براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 95، دولت مکلف شد نسبت به حذف یارانه 3دهک بالای درآمدی اقدام کند و منابع آن باید صرف اشتغالزایی در کشور شود.

پورابراهیمی اظهار داشت: 3 دهک بالای درآمدی حدود 24 میلیون نفر از خانوار ایرانی را شامل می‌شود.

وی ادامه داد: منابع آزاد شده از محل حذف یارانه این افراد، صرف اشتغال با اولویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 در مورد معیار حذف یارانه 24 میلیون خانوار پردرآمد ایرانی نیز گفت: بخش عمده حذف یارانه این افراد با تمرکز بر درآمد آنان است که در این گروه ها قرار دارند:

 ادامه مطلب