تاريخ : شنبه 14 فروردين 1395 | 21:15 | نویسنده : مدیر

میزان نوشت: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 از مشخص شدن اولویت های حذف یارانه 24 میلیون پردرآمد خبر داد و گفت: دولت مجوزهای لازم برای شناسایی وضعیت درآمدی، هزینه و دارایی افراد را در اختیار دارد.

محمدرضا پورابراهیمی گفت: براساس قانون، یارانه باید به افرادی تعلق گیرد که با میزان درآمد آنها تناسب دارد اما این موضوع در دولت گذشته و کنونی رعایت نشد. براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 95، دولت مکلف شد نسبت به حذف یارانه 3دهک بالای درآمدی اقدام کند و منابع آن باید صرف اشتغالزایی در کشور شود.

پورابراهیمی اظهار داشت: 3 دهک بالای درآمدی حدود 24 میلیون نفر از خانوار ایرانی را شامل می‌شود.

وی ادامه داد: منابع آزاد شده از محل حذف یارانه این افراد، صرف اشتغال با اولویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 95 در مورد معیار حذف یارانه 24 میلیون خانوار پردرآمد ایرانی نیز گفت: بخش عمده حذف یارانه این افراد با تمرکز بر درآمد آنان است که در این گروه ها قرار دارند:

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 بهمن 1394 | 11:17 | نویسنده : مدیر

کمتر مردی پیدا می شود که خود را موظف بداند که کارهای خانه را انجام دهد. بنابر عرف اجتماعی این مسئولیت بر عهده زنان گذاشته شده است، در صورتی که در شرع مقدس اسلام انجام کارهای منزل از وظایف زنان محسوب نمی شود. این روزها زنان شاغل و خانه دار به یک چیز فکر می کنند و آن هم خانه تکانی عید است.

 

کمک کردن اقایان در منزل


ادامه مطلب
تاريخ : جمعه 25 دی 1394 | 20:31 | نویسنده : مدیر

 در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در صورت حصول توافق نهائی بین وزارت کشور و شورای نگهبان، اخذ رأی و شمارش آراء در تعدادی از حوزه های انتخابیه به صورت الکترونیک، اجرا خواهد شد.

 
وزارت کشور


ادامه مطلب
تاريخ : جمعه 25 دی 1394 | 20:25 | نویسنده : مدیر

مشاور اقتصادی و بیمه ای معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: از اواخر دی ماه فروش بیمه ازدواج آغاز می شود و تلاش شده در آن نیازهای جوانان هنگام ازدواج دیده شود.

 
ازدواج


ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 11 آبان 1394 | 20:34 | نویسنده : مدیر

رییس کل بانک مرکزی از اجرایی شدن سیاست های اعتباری این بانک در رابطه با فروش اقساطی کالاهای داخلی از جمله وام 25 میلیونی خودرو از نیمه دوم آبان خبر داد.

بعد از تصویب سیاست های اعتباری بانک مرکزی برای اجرایی شدن بسته رونق اقتصادی که تسهیلات 25 میلیونی خودرو، کارت های اعتباری 10 میلیونی همچنین خرید دین کالاهای داخلی (خرید اوراق و اسناد تجاری به بهایی کمتر از مبلغ اسمی) از جمله آنها بودند، ولی الله سیف امروز در حاشیه همایش تراکنش در پاسخ به ایسنا درباره زمان اجرایی شدن این سیاست اظهار کرد: تمامی سیاست های اعتباری بانک مرکزی در رابطه با اجرایی شدن بسته رونق اقتصادی از نیمه دوم آبان ماه در دستور کار قرار گرفته و اجرایی می شود.
وی همچنین در مورد میزان منابع لازم برای مجموع سیاست های اعتباری بانک مرکزی و تسهیلات دهی برای فروش اقساطی کالاهای داخلی رقم مشخصی اعلام نکرد، اما توضیح داد که بانک مرکزی در این مورد مسوول مراقبت از تاثیر ارائه این اعتبارات بر رشد نقدینگی و تورم نیز خواهد بود و با ملاحظات کافی این روند را پیش می برد.


برچسب‌ها: اخبار،اقتصاد

ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 11 آبان 1394 | 20:21 | نویسنده : مدیر

هیات بلندپایه اقتصادی ایالت باواریای آلمان روز شنبه دیدار 5 روزه خود را از ایران برای یافتن فرصت های بازرگانی، آغاز می کند.

سفر این هیات 130 نفری که از 31 اکتبر تا 4 نوامبر (9 - 13 آبان) طول خواهد کشید، پیشاپیش لغو قریب الوقوع تحریم های غربی علیه تهران صورت می گیرد.

«ایلزه ایگنر» وزیر اقتصاد ایالت باواریا که ریاست این هیات را به عهده دارد، روز اول نوامبر (10 آبان) به طور رسمی دفتر گسترش تجارت باواریا را در تهران، افتتاح خواهد کرد.


برچسب‌ها: اخبار،اقتصاد

ادامه مطلب
تاريخ : چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394 | 8:24 | نویسنده : اصغر شیروی

 به نام خدا

دوستاني كه تمايل دارند ميتونند بخشي از فيلم مراسم تجديد ميثاق با شهيد نعمت الله عطافر را از طريق لينكهاي زير دانلود نمايند.

فيلم ها كوتاه و با حجم كم تهيه شده تا تمامي دوستان بتونند اين فيلمها را دانلود كنند.

 

فيلم اول                                  فيلم دوم

 

در ضمن براي ديدن زندگينامه و عكسهاي اين شهيدوالامقام ميتونيد از لينك زير استفاده كنيد.

شهيد نعمت اله عطافر

 

 

 


برچسب‌ها: فيلمشهيدتجديد ميثاق

تاريخ : چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394 | 7:43 | نویسنده : اصغر شیروی

 بسم رب الشهداءوالصالحين

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹

 

 

 


برچسب‌ها: شهيدتصاويرتجديد ميثاقاخبار

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 8 ارديبهشت 1394 | 21:8 | نویسنده : مدیر


اخبار,اخبار سیاسی , اظهارات وزیر کشور در مجلس

حضور وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس در هفته جاری جهت ارائه توضیحات مربوط به سخنرانی دو ماه پیش او- که در آن به وجود پول های کثیف در روندهای انتخاباتی اشاره شده بود- نه تنها از حجم سئوالات مطرح شده نکاست، بلکه موجب ایجاد پاره ای ابهامات جدیدتر شد.
به گزارش میزان پیگیری موضوع ثبت 2814 شرکت با یک آدرس در یکی از جزایر و یا مشترک بودن کد پستی 99 در صد شرکت های ثبت شده در آن جزیره ، اگر چه در سطح اداره ثبت شرکت ها و یا سازمان مالیاتی کشور، جهت رفع کاستی های قانونی ضروری است، اما استفاده وزیر کشور از چنین شاهد مثالی برای اثبات نقش پول های کثیف در فرآیندهای سیاسی کشور به ویژه در سال انتخابات غیرقابل توجیه می نماید.ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 7 ارديبهشت 1394 | 20:29 | نویسنده : مدیر


روزه ی ماه رجب,اعمال مستحبی ماه رجب

رجب ماه بارش رحمت الهى است

 

سالی که گذشت سالی پر از استرس برای همه ما بود سالی که تفاوت چندانی بین تابستان و زمستانش نبود همیشه حرف از کم بودن بارش ها بود و بحران آب، این صحبت ها همه یک طرف و اما دلتنگی ما برای باران و حال و هوای رویای آن یک طرف.

بارش باران روحمان را لطیف می کند از همه غم ها و تنش ها رهایمان می کند و دوست داریم روزها و ساعتها این بارش ادامه داشته باشد.


 ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 30 صفحه بعد